ZASTOSOWANIE

  • GASTRONOMIA


Pod pojęciem gastronomia rozumiemy szeroko pojęte usługi żywienia zbiorowego. Dotyczy to restauracji, smażalni, pizzerii, barów, lodziarni itp. Kapitalnie usuwane są wszelkie uciążliwe zapachy np. spalenizny.

 

  • MOTORYZACJA

Odkażanie układów klimatyzacji samochodowej bez używania środków chemicznych, usuwanie wszelkich zapachów (stęchlizna, papierosy, zapachy odzwierzęce itp.) z kabin samochodowych oraz przyczep kempingowych. Wystarczy 30 min a w Twoim samochodzie znowu zapanuje świeżość.

 

  • HOTELARSTWO

Ozonowanie umożliwi przygotowania pomieszczeń w znacznie krótszym czasie. Pokoje będą świeższe przez dłuższy okres czasu. Wykorzystanie generatora ozonu zdezynfekuje również powietrze w pomieszczeniu jak i jego wyposażenie, ograniczając ryzyko zakażenia bakteryjnego, wirusowego. Ozonowanie nie tylko sterylizuje pomieszczenie, ale również całkowicie usuwa pleśń i grzyby. Zastosowanie ozonu do kanałów nawiewnych wentylacji i klimatyzacji powoduje ograniczenie do zera groźby wystąpienia Legionellozy, jak wiemy najpoważniejszego czynnika zakaźnego w hotelarstwie.

  • SŁUŻBA ZDROWIA


Stosowanie ozonu w szpitalach, przychodniach, w salach operacyjnych, gabinetach zabiegowych, stomatologicznych, salach chorych, w korytarzach zabiegowych zapobiega infekcjom i zakażeniom.

 

  • TRANSPORT


Ozonowanie ciężarówek, autobusów, autokarów, przyczep kempingowych, taksówek i innych pojazdów, usuwa całkowicie zapachy z wnętrza pojazdu jak również sterylizuje układy wentylacyjne i klimatyzacyjne pojazdów.

 

  • PO SZKODZIE


Ozonowanie pogorzelisk w celu usunięcia zapachu spalenizny jest skuteczne w 99%.

Jedyna skuteczna metoda na pozbycie się tego zapachu.
Ozonowanie niszczy rozwijające się po powodziach i zalaniach pleśnie i grzyby oraz ich plechy i grzybnie.

 

  • BĄDŹ INNE


Ozonowanie pomieszczeń oraz świeżych ryb eliminuje całkowicie przykry zapach i kilkakrotnie przedłuża ich świeżość.
W zakładach pogrzebowych usługa polega na ozonowaniu pomieszczenia przygotowania do pochówku zwłok. Sterylizacja pomieszczeń i chłodni oraz przygotowanie pojazdu transportowego.

 
CzystyOzon.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: UltraGraf